Zabiegi pielęgnacyjne

Nawet perfekcyjnie wykonana koloryzacja czy strzyżenie z Twoich marzeń, nie będą dobrze wyglądać na zniszczonych włosach. Codzienna ich stylizacja przy pomocy suszarki, czy prostownicy, częste rozjaśnianie, niewłaściwa pielęgnacja, problemy hormonalne, a nawet nieprawidłowa dieta mogą przyczynić się do pogorszenia stanu włosów oraz ich wypadania.

Niestety, problemu suchych, łamliwych czy wypadających włosów nie da się rozwiązać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Często wymaga to czasu, cierpliwości oraz całej serii zabiegów pielęgnacyjnych. 

Z pomocą i ogromem wiedzy przychodzą nasi styliści. Przed przystąpieniem do wykonania kuracji fryzjer oceni stan Twoich włosów i dobierze odpowiedni zabieg. Różnorodność zabiegów pielęgnacyjnych w naszym Studiu, umożliwia nam rozwiązanie większości problemów z jakimi się zmagacie. Wspólnie znajdziemy najlepszą kurację, która przyniesie długotrwałe i satysfakcjonujące efekty. Bowiem zdrowe i błyszczące włosy to najpiękniejsza ozdoba, jaką możemy nosić. Cena poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych włosów uzależniona jest od ich długości, gęstości i grubości.

Koszt zabiegów pielęgnacyjnych wynosi od 73 do 250 zł. Cena zabiegu uzależniona jest od rodzaju zabiegu oraz długości włosów.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl