Strzyżenie

Wykonujemy strzyżenia damskie, męskie oraz dziecięce. Dajemy z siebie 100% bez względu na rodzaj fryzury, płeć oraz wiek naszego klienta. Każdej osobie na fotelu poświęcamy maksimum uwagi oraz zrozumienia. Traktujemy Was indywidualnie – chcemy tworzyć fryzury, które idealnie będą pasować do Ciebie oraz do struktury Twoich włosów. Co najważniejsze – dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak to zrobić.

Jednocześnie nie skupiamy się wyłącznie na samym strzyżeniu. Podczas wizyty zawsze staramy się przekazać naszym klientom wiele porad dotyczących pielęgnacji oraz stylizacji włosów.

Strzyżenie włosów krótkich to najtrudniejsza dziedzina fryzjerstwa, ponieważ wymaga od nas pedantycznego wręcz podejścia do fryzury, dopasowania jej do kształtu głowy oraz dopracowania wielu szczegółów.

Strzyżenie na włosach średnich oraz długich to nieograniczone możliwości kreowania Waszego wizerunku. Nie ważne czy chcesz zapuścić włosy czy odmienić swój look dzięki znacznie krótszej fryzurze. Wierzymy, że odpowiednio dobrana fryzura jest w stanie uwydatnić wszystkie atuty twarzy oraz ukryć jej ewentualne mankamenty.

Koszt strzyżenia wynosi od 40 do 150 zł. Cena usługi uzależniona jest od długości włosów oraz rodzaju strzyżenia (damskie, męskie lub dziecięce).

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl