Refleksy

Ta metoda koloryzacji opiera się na rozjaśnieniu jedynie kilku\kilkunastu pasm. Odpowiednio umiejscowione – rozjaśnią i dodadzą trójwymiarowego efektu Twoim włosom, nie zmieniając Cię przy tym w platynową blondynkę. 

Moda na delikatne przejaśnienia pojawiła się już jakiś czas temu. Pokusimy się również o stwierdzenie, że jest naszym niezawodnym top of the top, ponieważ pasują wielu kobietom niezależnie od wieku i koloru bazowego.

Jeżeli zależy Wam na bardzo delikatnym efekcie, to ta koloryzacja stworzona jest właśnie dla Was. Dzięki przejaśnieniom jesteśmy w stanie podkreślić wszelkie atuty strzyżenia, twarzy oraz odjąć sobie lat! Nic dziwnego, że wiele z nas się na nie decyduje. 

Zazwyczaj refleksy są umieszczane na koronie głowy i przy twarzy. Pozwala to na uzyskanie subtelnie rozświetlenie fryzury, a wygląda to zniewalająco i naturalnie. 

Przede wszystkim takie efekty nie wymagają częstego odświeżania. Podobnie jak sombre, wykonanie refleksów nie wymaga farbowania włosów tuż przy nasadzie.

Koszt refleksów wynosi od 155 do 310 zł. Cena zabiegu uzależniona jest od długości włosów. 

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl