Keratynowe prostowanie

Keratynowe prostowanie to nasz bestseller. Przeznaczone jest do każdego typu włosów. Naprawia włosy uszkodzone zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Po zabiegu włosy są miękkie, gładkie i łatwe do ułożenia, a rezultat zabiegu jest widoczny do 6 miesięcy.

Wbrew pozorom prostowanie keratynowe nie jest przeznaczone wyłącznie dla osób, które marzą o idealnie prostych, gładkich włosach. Keratyna odbudowuje suche, matowe oraz pozbawione blasku włosy. Po zabiegu włosy są lśniące i nie wymagają skomplikowanej stylizacji – włosy praktycznie same się układają, znacznie łatwiej jest też je wysuszyć.. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z brakiem czasu. 

Koszt keratynowego prostowania włosów wynosi od 350 do 650 zł. Cena zabiegu uzależniona jest od długości włosów.

Zabieg dostępny jest w Studiu na Pradze.

Keratynowe prostowanie włosów oferowane przez nasze T&T Studio Urody w mieście Warszawa jest świetnym zabiegiem dla kobiet, które każdego dnia zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami. W naszym salonie wiemy jak bardzo ważne są zdrowo wyglądające włosy. Dodają one pewności siebie, powodują, że czujemy się atrakcyjne, a co najważniejsze stanowią naszą wizytówkę. Prostowanie keratynowe to ratunek dla wszystkich typów włosów, które zostały zniszczone różnymi stylizacjami lub po prostu mają tendencję do przesuszania. Już nie musisz tracić cennego czasu każdego ranka na układanie włosów. Efekt po przeprowadzonym zabiegu utrzymuje się do pół roku. Czy już widzisz oczami wyobraźni te pięknie wyglądające włosy każdego dnia? Nie zwlekaj, uratuj swoje włosy i umów się na wizytę w naszym salonie znajdującym się w dzielnicy Bemowo oraz Praga Południe!

Prostowanie keratynowe to szansa dla Twoich
zniszczonych włosów T&T Studio Urody zaprasza!

Bardzo często na puszące się włosy kobiety stosują różnego rodzaju preparaty chemiczne, które przynoszą odwrotny efekt od oczekiwanego. Wbrew pozorom sprawiają, że włosy puszą się jeszcze bardziej. Keratynowe prostowanie włosów to jedyne słuszne rozwiązanie. Stosowana podczas zabiegu keratyna wypełnia otwartą łodygę włosa, jednocześnie wzmacnia osłonki dzięki czemu włosy są mocne i pełne blasku. Poza keratyną stosowane preparaty zawierają także składniki odżywcze oraz kwasy tłuszczowe, które zabezpieczą Twoje włosy przed szkodliwymi czynnikami. W zależności od długości włosów ustalana jest cena, która z reguły waha się w przedziale 350-650 zł. Nasze ceny są konkurencyjne w stosunku do innych salonów fryzjerskich w stolicy, gdzie ceny wahają się między 600, a nawet 1000 zł. Zabieg jakim jest prostowanie włosów ułatwia również suszenie włosów. O wszystkich zaletach przekonaj się na własnych włosach! Zyskaj rano więcej czasu, a przede wszystkim ciesz się idealną fryzurą. Twoje włosy po zabiegu staną się gładkie i miękkie, a Ty zapomnisz czym jest puszenie! Nasz doświadczony fryzjer przekaże Ci ważne wskazówki jak dbać o włosy po prostowaniu keratynowym. Pamiętaj, miasto Warszawa, dzielnica Bemowo i Praga Południe – czekamy na Ciebie!

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl

T&T Friends Studio Urody

Bemowo

Ul. Batalionów Chłopskich 87, lok. U5
01-307 Warszawa
tel: 575 960 866
info@ttstudiourody.pl