Koloryzacja włosów

Jesteśmy świadomi, iż każda z Was jest inna. My, poprzez koloryzację, chcemy wydobyć tę niepowtarzalność i dostosować efekt ostateczny do koloru Waszej cery, oczu czy temperamentu.

W naszym Studiu pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowane osoby, które potrafią doradzić w wyborze odpowiedniego koloru, niezależnie od tego czy mowa o włosach jasnych czy też ciemnych, rudych czy brązowych. Nieustannie śledzimy stale zmieniające się trendy, a co ważniejsze – Wasze potrzeby. Ponadto inspiracją do wszelkich koloryzacji jest otaczająca nas natura, sztuka oraz geometria. 

Dodatkowo musisz wiedzieć, że korzystamy jedynie z najlepszej jakości kosmetyków do koloryzacji. Gwarantują one przede wszystkim bezpieczeństwo podczas zabiegu, a także głęboki, świetlisty kolor włosów na wiele tygodni.

Nasze doświadczenie i zawodowa świadomość sprawi, że będziesz zachwycona swoim nowym kolorem włosów!

Koszt koloryzacji wynosi od 130 do 245 zł. Cena zabiegu uzależniona jest od długości włosów oraz stopnia skomplikowania koloryzacji.

Znudziłaś się już swoim kolorem włosów i pragniesz zmiany? Chcesz ukryć siwiznę? Może po prostu chcesz wydobyć głębię obecnego odcienia? Jeśli tak, to zabieg farbowanie włosów jest dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Ta usługa dostępna w naszym T&T Studio Urody znajdującym się w mieście Warszawa w dzielnicy Bemowo cieszy się bardzo dużą popularnością. Czy to nie jest najprostszy sposób ma odświeżenie swojego wyglądu? Prawidłowo wykonana koloryzacja włosów potrafi wydobyć walory Twojej urody. Niekiedy wybrany kolor może lepiej podkreślać Twoje piękno niż naturalny odcień włosów. Pamiętaj, że farbowanie włosów ma upiększać, a nie oszpecać. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać profesjonalny salon fryzjerski. Nasi doświadczeni i profesjonalni fryzjerzy pomogą Ci wybrać odpowiednią barwę, która będzie idealnie współgrać z Twoim odcieniem skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pojedź na Bemowo i zdecyduj się na farbowanie włosów w T&T Studio Urody

Koloryzacja włosów jest przeprowadzana przez każdy salon fryzjerski, jednak nie bez powodu czasami widząc przypadkową kobietę na ulicy stwierdzasz, że coś zdecydowanie nie wyszło. Niestety koloryzacja włosów nie należy do najłatwiejszej usług i wymaga profesjonalnej wiedzy jak wykonać to dobrze. Chcemy wypuszczać z naszego salonu tylko piękne kobiety, dlatego nasz zespół fryzjerów ciągle się rozwija i uczy się coraz to nowszych technik farbowania. Farbowanie włosów ma podkreślić Twoja niepowtarzalność oraz nadać Ci charakteru. W tym celu najnowsze trendy staramy się dopasować do Twoich potrzeb. Jako profesjonalne studio urody przed wykonaniem farbowania oceniamy również stan włosów każdej klientki. Naszym celem jest takie wykonanie koloryzacji, aby dodatkowo wzmocnić budowę włosów, a tym samym zapewnić zdrowy wygląd. Prawidłowo wykonana koloryzacja włosów wymaga użycia produktów najwyższej jakości, które znajdziesz w naszym T&T Studio Urody. Cena koloryzacji jest zależna od długości włosów oraz skomplikowania farbowania. Twoje poczucie atrakcyjności i piękna jest bezcenne. Gwarantujemy, że Twoja nowa fryzura pełna blasku będzie zachwycać każdego dnia.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl