Dekoloryzacja

Dekoloryzacja to inaczej usuwanie koloru z włosów, a dokładniej pigmentów w nich zawartych. 

Masz ochotę na włosową rewolucję? Obiecujemy, że z naszego salonu wyjdziesz zadowolona i jedyne, na co będziesz miała ochotę, to pokazać się innym!

 Rozjaśnianie włosów często spędza sen z powiek wielu kobietom. Suche, kruszące się i matowe włosy to coś, czego nie chce żadna z nas. Zabieg dekoloryzacji jest bezpieczny tylko wtedy, gdy wykonywany jest przez doświadczonych fryzjerów. Dzięki umiejętnościom naszych stylistów możesz być pewna, że rozjaśnienie Twoich włosów zostanie wykonane z zachowaniem bezpieczeństwa włosów oraz skóry głowy. 

Pracujemy na wysokiej jakości produktach, które nie tylko rozjaśnią kolor, ale jednocześnie je wypielęgnują. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje włosy nie będą zniszczone. 

Ostateczny efekt uzależniony jest od wyjściowego stanu włosów oraz Waszych oczekiwań. Rozjaśnienie włosów a la Kim Kardashian? Niestety, nie zawsze, ale dołożymy wszelkich starań, by ostateczny efekt był kompromisem pomiędzy Twoimi oczekiwaniami, a możliwościami włosów. Możesz nam zaufać – robimy to od zawsze. 😉

Koszt dekoloryzacji zaczyna się od 210 zł. Cena zabiegu uzależniona jest od długości włosów oraz stopnia skomplikowania koloryzacji.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl