Balejaż/sombre

Klientki, które kiedyś pokochały efekt balejażu, na pewno pokochają efekt sombre. Technika nakładania pasm jest dość podobna ale efekty po koloryzacji sombre są zdecydowanie bardziej naturalne. Rozjaśnione pasma pojawią się na całej głowie, podobnie jak w przypadku balejażu ale nie będą odcinały się od skóry a naturalnie wgryzały w naszą naturalną barwę włosa. 

Sombre oraz balejaż mają niejedno oblicze. Gęstość, szerokość i grubość rozjaśnionych pasm mają wpływ na ostateczny efekt i tu służymy radą. 

Szereg technik, którymi posługują się nasi styliści, zdecydowanie pomogą w uzyskaniu wymarzonego efektu koloryzacji – naturalnego lub bardzo mocnego i spektakularnego.

Tę koloryzację można zastosować na niemal każdym kolorze włosów. Wygląda równie dobrze u brunetek jak i blondynek, choć u tych pierwszych często efekt jest zdecydowanie bardziej wyraźny.

Ogromnym atutem rozjaśniania włosów w pasmach jest wizualny efekt objętości włosów, który jest osiągany przy każdym rodzaju sombre, jak i balejażu. 

Czasami decydujemy się tylko na cienkie i delikatne refleksy wykonane tylko wokół twarzy. Efekt koloryzacji przypomina wtedy włosy muśnięte słońcem.

Dobrze wykonane sombre to również perfekcyjne przejście między naturalną bazą, a rozjaśnionymi pasmami. W przeciwieństwie do ombre, włosy zafarbowane tą techniką wydają się znacznie bardziej uniwersalne i w perspektywie czasu łatwiejsze do utrzymania w nienagannym stanie.

Koszt balejaż/sombre wynosi od 180 do 340 zł. Cena zabiegu uzależniona jest od długości włosów.

Pamiętasz te złote czasy efektu ombre na włosach? Świat fryzjerski poszedł o krok do przodu i teraz na salonach króluje metoda sombre, a także zrewolucjonizowaniu uległ balejaż. Zniknęły tandetnie wykonane zabiegi z mocno rzucającymi się odcięciami. W naszym T&T Studio Urody specjalistyczna wiedza z zakresu fryzjerstwa pozwala nam na perfekcyjne wykonanie zabiegu. Dbamy o zadowolenie każdej klientki zamieszkującej miasto Warszawa oraz okolice. Jeśli chcesz w subtelny sposób zmienić kolor swoich włosów to zabieg sombre jest idealnym rozwiązaniem. Nie musisz decydować się na drastyczne farbowanie, aby podkreślić swoją urodę. Z nami wykonasz delikatną zmianę i zwiększysz poczucie swojej atrakcyjności. Zapoznaj się z ofertą naszego T&T Studio Urody i uzyskaj wymarzony, naturalny efekt koloryzacji.

Perfekcyjne sombre wykona tylko dobry fryzjer.
W T&T Studio Urody oddajesz swoje włosy w ręce profesjonalistów

W czym tkwi sekret prawidłowo wykonanego zabiegu sombre i balejażu? W dbałości o nawet najmniejszy szczegół, czego wynikiem są perfekcyjne przejścia kolorów. W T&T Studio Urody nasi najlepszy fryzjerzy z miasta Warszawa poprzez ciągły rozwój stale ulepszają swoje techniki farbowania, dzięki czemu każda nasza klientka może cieszyć się perfekcyjnie wyglądającą fryzurą. Pamiętaj, że aby efekt sombre i balejaż wyglądały niczym rodem ze zdjęć na Instagramie musisz wybrać profesjonalne studio urody. Z nami nie musisz się martwić o tandetnie wyglądającą fryzurę. Dołożymy wszelkich starań, aby końcowy efekt był satysfakcjonujący. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek. Każdą klientkę traktujemy wyjątkowo i dobieramy do niej same najlepsze preparatu. Liczy się dla nas piękno każdej kobiety. Ty też na nie zasługujesz! Cena usługi sombre zależy od długości włosów klientki. W większości przedział cenowy mieści się w granicach 180 – 340 zł, co stanowi, że nasze ceny są konkurencyjne w porównaniu do innych salonów z Warszawy. Gwarantujemy Ci, że z nami poczujesz się jak prawdziwa gwiazda! Nie zwlekaj i już dziś zachwycaj wszystkich swoim sombre.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl