Zabiegi Yonelle

Marka Yonelle to polska, innowacyjna marka kosmetyków specjalizująca się w odmładzaniu skóry. Tworzy kosmetyki infuzyjne o ponadprzeciętnej skuteczności oparte na nowatorskiej koncepcji Skin Penetration Revolution. Wysoka skuteczność jest możliwa do osiągnięcia dzięki poprawie wnikania substancji aktywnych w głąb skóry metodami biologicznymi, chemicznymi i fizykalnymi. 
Kosmetyki Yonelle są dermozgodne i zawierają terapeutyczne dawki substancji aktywnych. Zastosowanie technik miniinwazyjnych pozwala na uzyskanie medestetycznych efektów zabiegów. Innowacją marki są NANODYSKI™ – płaskie krążki, mniejsze niż przestrzenie międzykomórkowe, które dzięki swojemu rozmiarowi są w stanie przecisnąć się do głębszych warstw skóry i przetransportować tam cenne składniki odżywcze. 
Ponadto kosmetyki te nie
zawierają sztucznych zagęstników i stabilizatorów.

IDEA MARKI

„Nie sztuką jest zastosować w kosmetykach wszystkie najnowsze aktywne składniki przeciwzmarszczkowe. Sztuką jest sprawić, by przebiły się one przez barierę naskórka, która na ogół jest nie do pokonania.
Tylko wtedy mogą skutecznie działać. To największe wyzwanie kosmetologii XXI wieku
i priorytet marki YONELLE”.

Bestsellerem w naszym salonie jest zabieg z witaminą C który kochają nasze klientki. 

Zabieg rozświetlający i odświeżający wygląd skóry z INFUZYJNĄ 20% WITAMINĄ C FORTE™ i kwasem migdałowym
CAŁOROCZNY zabieg do każdego rodzaju skóry, polecany do cery mieszanej, problematycznej, z przebarwieniami posłonecznymi i pozapalnymi. Zabieg błyskawicznie odświeża, rewitalizuje, widocznie zwęża pory oraz ujednolica koloryt cery. Dzięki INFUZYJNEJ 20% WITAMINIE C FORTE™ na skórze pojawia się spektakularny efekt „flash”. Idealny zabieg „przed wyjściem” z efektem na drugi dzień, ekspresowo poprawiający wygląd i dający efekt liftingu.

Bardzo dużym powodzeniem cieszy się również zabieg CONTRA REDNESS, który regeneruje i obkurcza naczynka. Wyjątkowo skuteczny poprawiający wygląd i komfort skóry z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania się, wrażliwej, nadreaktywnej, skłonnej do podrażnień. Doskonale redukuje zaczerwienienia skóry, rozjaśnia ją, regeneruje i wygładza naskórek. Zastosowana tu farmaceutyczna eskulina usprawnia mikrokrążenie, wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych, łagodzi objawy podrażnień. Efekty zabiegu są spektakularne i zdecydowanie widoczne gołym okiem. 

Początkowym etapem spotkania z osobą wykonującą zabieg jest ankieta, która pomoże upewnić się, że możesz bezpiecznie wykonać usługę.  
Zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków profesjonalnych Yonelle są wykonywane jedynie w studiu na Pradze, a ich koszt wynosi od 170 do 250 zł. Cena uzależniona jest od rodzaju usługi.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl