Zabiegi Sothys

Marka, która jest u nas w Salonie od niedawna i spełnia Wasze potrzeby, jeśli chodzi o efektywne działania nawilżające, spowalniające procesy starzenia i głęboko relaksacyjne. 

Sothys to nie tylko ekskluzy­wna fran­cuska firma rodzinna, ale również nowoczesna kon­cepcja pielę­gnacji twarzy. Rekomen­dowana przez pro­fesjon­al­istów w salonach pię­kności i insty­tu­tach Spa na całym świecie. Inten­sy­wne zabiegi Sothys to wysoce zaawan­sowane rytu­ały oparte na wyjątkowych for­mułach połączonych z masażem. Marka posiada ponad 70 lat doświadczenia w pielęgnacji twarzy. Te zabiegi to prawdziwe rytuały – oprócz działania upiększającego, potrafią także doskonale wyciszyć masażem nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Produkty Sothys:

  • spełniają wszystkie rygorystyczne standardy międzynarodowe od samego początku ich powstania;
  • formuły zawierają minimalne ilości konserwantów przy maksymalnej tolerancji i bezpieczeństwie;
  •  bezpieczeństwo wszystkich produktów SOTHYS jest naukowo udowodnione i zweryfikowane przez niezależnych ekspertów toksykologicznych;
  • są opracowywane w kontrolowanej atmosferze i zgodnie z GMP (Good Manufacturing Practices), OHSAS 18001 i ISO 9001;
  • od momentu zaprojektowania do wprowadzenia na rynek i umieszczenia na półce są kontrolowane przez Kosmetyczną Komisję Nadzoru. 

Silnym symbolem podkreślającym szacunek marki do przyrody
 i jej naturalnych dóbr, które czerpie ze swoich ogrodów Les Jardins Sothys ™ jest uczestnictwo w projekcie Eco-packaging Charter. Projekt zobowiązuje markę Sothys do produkowania eko-opakowań według norm ISO 14001 z sierpnia 2010 roku.

Sothys to marka odpowiadająca na wszystkie problemy skóry w sposób świadomy i ukierunkowany, oferując kompletne i wyrafinowane programy oraz nowe koncepty dla coraz to większej skuteczności i lepszych korzyści, a także doskonałego samopoczucia.

Spośród wszystkich zabiegów nawilżających polecamy najbardziej zabieg HYDRA 3HA i nieinwazyjny przeciwzmarszkowy BP3. 

Zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków profesjonalnych Sothys są wykonywane jedynie w studiu na Pradze, a ich koszt wynosi od 170 do 380 zł. Cena uzależniona jest od rodzaju usługi.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl