Peelingi chemiczne

Peeling chemiczny – potocznie zwany kwasem, to preparat mający za zadanie usunąć martwy naskórek, za pomocą działania substancji chemicznych, z których się składa. Jest wykonywany zwykle na skórze twarzy, szyi lub dłoni. Za pomocą peelingów chemicznych możemy rozprawić się z takimi problemami skóry jak blizny, trądzik, przebarwienia, zmarszczki czy brak jędrności. Zabiegi kwasami należy wykonywać w okresie od jesieni do wiosny. 

 Najczęściej używane kwasy to: 

  • Mlekowy
  • Migdałowy
  • Glikolowy
  • Askorbinowy
  • Fitowy
  • Ferulowy
  • Pirogronowy
  • Hydroksybursztynowy
  • Pochodna kwasu Salicylowyego
  • Laktobionowy

W naszych salonach pracujemy na najwyższej jakości peelingach chemicznych Peel Mission® oraz Neauvia.  Dopracowana terapia przez naszego kosmetologa uzgadniana jest zawsze indywidualnie do potrzeb Twojej skóry.  Peel Mision to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości. Marka Neauvia stworzyła unikalne, profesjonalne kosmetyki, które biją rekordy popularności w środowisku medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Wysokie standardy jakości gwarantuje zastosowanie najwyższej jakości surowców i zaawansowanej technologii wytwarzania. Wszystkie preparaty Neauvia są w pełni bezpieczne i nie powodują reakcji alergicznych, dlatego nadają się nawet do najbardziej wrażliwej skóry. System kwasów Restore pozwala na mieszanie odpowiednich substancji czynnych, substancji złuszczających z maską nośnikową, co zapewnia skuteczny i maksymalnie spersonalizowany zabieg dla każdego z was.

Zaletą obydwu marek jest farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwalająca stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu. Działanie, dzięki któremu produkt wspomaga walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukuje ich objawy. Kluczem do dobrania terapii jest rozmowa z kosmetologiem i wyznaczenie kierunku działania terapii. Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marek, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta. Jednocześnie zapewniają maksymalną sterylność oraz bezpieczeństwo skóry w trakcie trwania zabiegu, a przede wszystkim po jego zakończeniu.

Zabiegi kwasami są wykonywane zarówno w salonie na Pradze jak i na Bemowie. Koszt wynosi od 160 do 340 zł. Cena usługi uzależniona jest od rodzaju zabiegu, ilości użytych kwasów oraz dodatków w postaci np. peelingu kawitacyjnego.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl