Mezoterapia

Mezoterapia mikroiglowa to intensywny zabieg, wykonywany pojedynczo lub w serii.
Jest to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze odpowiednio dobrane do potrzeb skory z ominięciem bariery naskórka. Mikronakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany – zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Minimalne mikrourazy powstające przy zabiegu dodatkowo stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych.

By mieć komfort przy zabiegu nakłuwania nasz kosmetolog dba o znieczulenie przed zabiegiem i zawsze dobiera odpowiedni sposób wykonywania zabiegu.

Mezoterapia mikroigłowa zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez wywołanie stanu zapalnego tkanki. Efekty nie są zauważalne od razu. Wykonanie serii zabiegów przynosi jednak widoczną poprawą skóry, zarówno funkcjonalną, jak i strukturalną.

Zabieg wykonywany urządzeniem FORZA MMS 600 –
jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń Automated Meso Micro- Needling i DermaStamp. Dzięki zastosowaniu technologii jednolitego ruchu (Uniform Motion Technology) FORZA MMS 600 wnika w skórę przez jednorazowe igły, bezboleśnie i skutecznie tworząc tysiące mikro kanałów w zaledwie kilka sekund. Urządzenie specjalnie zaprojektowano do profesjonalnego mikronakłuwania skóry w celu leczenia płytkich linii, zmarszczek, blizn po trądziku, obkurczania porów i liftingu, a także w celu inicjowania odrastania włosów.

FORZA MMS 600 
to terapia silnie odmładzająca o wysokim profilu bezpieczeństwa. Automatyczna technologia jednolitego ruchu wibracyjnego zwiększa stymulację produkcji kolagenu, jednocześnie redukując ból i dyskomfort. Zalety: Bez ryzyka nadkażeń (jednorazowe sterylne igły), krótszy czas zabiegu, regulowana głębokość igły, szybszy zabieg i mniej bólu.

Zabiegi z wykorzystaniem aparatury do mezotermami mikroigłowej są wykonywane jedynie w studiu na Pradze, a ich koszt wynosi od 350 do 450 zł. Cena uzależniona jest od rodzaju usługi.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl