Stylista paznokci

Jeszcze kilka lat temu malowaniem paznokci zajmowały się kosmetyczki. Dziś Stylista paznokci to samodzielny zawód. Zupełnie nas to nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo ta gałąź kosmetyki się rozwinęła. Dziś nie wystarczy już w tym zawodzie umiejętność malowania lakierem paznokci.

Ekspert musi wiedzieć co to manicure kombinowany, malowanie hybrydowe „pod skórki” czy nadbudowa paznokci. Świetnie posługuje się produktami hybrydowymi, żelem czy akrylożelem. Ma w małym palcu choroby paznokci, przeciwskazania oraz zasady dezynfekcji i sterylizacji.

W Studio Urody T&T o dłonie, stopy i paznokcie dbają wykwalifikowane, świetnie wyszkolone i niezwykle utalentowane stylistki paznokci. Każda z nich specjalizuje się w innym rodzaju zdobień, za to każda świetnie maluje pod skórki – z czego nasz salon słynie.
Ponadto, jesteśmy tak pewni umiejętności naszych specjalistek, że dajemy aż dwa tygodnie gwarancji na wykonane u nas paznokcie!

Wykonując u nas manicure i pedicure, możesz być pewna, że Twoje paznokcie będą nie tylko pięknie i starannie wykonane ale również usługa będzie bezpieczna dla Twojego zdrowia. Bardzo restrykcyjnie przestrzegamy zasad higieny. Pracujemy tylko na wysterylizowanych w autoklawie medycznym narzędziach a materiały ścierne typu pilniczki, bloczki czy kapturki są u nas jednorazowe. Po wykonaniu zabiegu możesz zabrać te materiały do domu lub na Twoich oczach są wyrzucane.

Świadczymy nie tylko usługi fryzjerskie

Sprawdź co możemy dla ciebie zaoferować

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl