Salon Fryzjerski Praga Południe / Grochów

Otworzyliśmy salon fryzjerski w klimatycznej warszawskiej dzielnicy, z którą od zawsze byliśmy w pewien sposób związani. Praga – Południe (osiedle Grochów) to ważne miejsce na mapie stolicy. Jeżeli jest Ci bliskie, koniecznie do nas zajrzyj! Wyznajemy zasadę, że mniej znaczy więcej. Cenimy proste i modne rozwiązania, co dotyczy zarówno strzyżeń, jak też koloryzacji. Mamy w ofercie usługi dedykowane osobom, oczekującym metamorfozy z przytupem, a także tym, którzy odwiedzają fryzjera w celu podcięcia końcówek. Jako profesjonalny salon fryzjerski w dzielnicy Praga Południe zadbaliśmy o bogaty wachlarz usług. Wśród nich znalazły się te podstawowe, jak strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, jak i dodatkowe, z naciskiem na niestandardowe koloryzacje. Stosujemy popularne techniki farbowania włosów, a takie efekty, jak refleksy z tonowaniem czy sombre nie mają przed nami tajemnic. A to wciąż nie wszystko!

Świadczymy nie tylko usługi fryzjerskie

Sprawdź co możemy dla ciebie zaoferować

salon fryzjerski praga południe

Stawiamy na zadowolenie Klienta!

W Studio Urody T&T działa nowoczesny salon fryzjerski.

Specjalizujemy się w strzyżeniu, koloryzacji oraz stylizacji włosów. Jesteśmy pasjonatami fryzjerstwa, którzy nie boją się wyzwań. W naszym salonie panuje przyjazna atmosfera i unosi się przyjemny zapach profesjonalnych kosmetyków. W tle słychać muzykę oraz dźwięki nożyczek fryzjerskich, a w dużych lustrach widać uśmiechy Klientów, potwierdzające umiejętności ekspertów T&T. Choć za lokalizację obraliśmy sobie dzielnicę Praga Południe (osiedle Grochów), nie ma żadnych przeciwwskazań, by przyjechać do nas z innej części Warszawy. Dobry fryzjer to przecież specjalista, do którego warto się wybrać choćby z drugiego krańca miasta. Na naszych fotelach fryzjerskich mile widziani są okoliczni mieszkańcy, a także osoby z daleka – Salon Fryzjerski T&T obsłuży każdego!

Sprawdź, co obejmuje oferta zabiegów fryzjerskich i wybierz usługę dla siebie. Strzyżenie, koloryzacja, a może pielęgnacja? Włosami zajmujemy się kompleksowo, więc możesz być spokojny/a o efekt. Zatroszczymy się o kondycję Twoich włosów i popracujemy nad tym, by pięknie się one prezentowały. Zaufaj ekspertom od koloryzacji i stylizacji, dla których każdy zabieg fryzjerski to nie tylko zadanie do wykonania, ale tez niezwykła przygoda do przeżycia. Nasz Salon Fryzjerski mieści się na osiedlu Grochów, w dzielnicy Praga Południe. . Zarezerwuj wizytę już dziś i ciesz się nową fryzurą, o jakiej zawsze marzyłeś/aś.