Pielęgnacja dłoni i stóp

Dobry fryzjer to wykwalifikowany specjalista i doskonały słuchacz. Ekspert, zaznajomiony z aktualnymi trendami, a jednocześnie profesjonalista, który nie boi się wychodzić poza schematy. W naszych Salonach Twoimi włosami zajmą się pasjonatki modnych strzyżeń i koloryzacji. Pozwól, że odkryjemy przed Tobą nowy wymiar sztuki fryzjerskiej! Niech Warszawa stanie się stolicą pięknych fryzur, wychodzących spod nożyczek mistrzyń w swoim fachu. W zakresie fryzjerstwa nie mamy sobie równych – a mimo to wciąż się doszkalamy i podnosimy swoje kwalifikacje. Wszystko po to, by Klientki i Klienci z miasta Warszawa nie musieli martwić się o swoje fryzury. W Studio Urody T&T zadba o Was fryzjer, który wie, co robi.

Co nas wyróżnia? Nietuzinkowe podejście do każdego zabiegu. Uwielbiamy minimalizm z lekkim twistem, a każde strzyżenie traktujemy, jak prawdziwe wyzwanie. To pozwala nam realizować usługi z najwyższą precyzją i osiągać spektakularne efekty, adekwatne do potrzeb Klientów.

PROFESJONALNY FRYZJER DO TWOICH USŁUG! CZEKAMY NA CIEBIE W DWÓCH LOKALIZACJACH

Warszawa jest miejscem, w którym niemal na każdym rogu działa salon fryzjerski, oferujący rozmaite usługi. Znalezienie tego odpowiedniego nie jest rzeczą prostą – fryzjer musi potrafić fachowo doradzić, ale też odradzić, jeśli sytuacja tego wymaga. W naszych salonach każdego dnia pracujemy nad wizerunkiem kobiet i mężczyzn, którzy potrzebują dużej metamorfozy, jak i lekkiego odświeżenia looku. Specjalizujemy się w stylizowaniu fryzur, strzyżeniach oraz koloryzacjach, a ponadto wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne. Można nas znaleźć w dwóch lokalizacjach, położonych po przeciwległych stronach miasta:

Pierwszy z Salonów mieści się na warszawskim osiedlu Grochów – zaledwie 4 minuty od nas znajduje się Rondo Wiatraczna, czyli rozpoznawalny plac w dzielnicy Praga – Południe. Można tu dotrzeć autobusem, tramwajem, metrem, koleją lub samochodem. Z kolei Salon przy ul. Batalionów Chłopskich jest zlokalizowany w dzielnicy Bemowo, gdzie bez problemu można dojechać z każdego miejsca w Warszawie. Jeśli zależy Ci na tym, by o Twoje włosy zadbał dobry fryzjer z zamiłowaniem do zawodu, jeszcze dziś zarezerwuj wizytę w Studio Urody T&T!

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl