Manicure pielęgnacyjny

Manicure pielęgnacyjny dedykowany jest zarówno mężczyznom jak i kobietom ceniącym naturalny efekt zadbanych paznokci oraz gładkie i miękkie w dotyku dłonie. Przez to pojęcie rozumiemy przede wszystkim manicure podstawowy, w którego skład wchodzi:

  • opiłowanie paznokci i nadanie kształtu
  • zmiękczenie skórek specjalnym płynem lub opracowanie frezarką
  • odsunięcie i wycięcie skórek cążkami
  • polerowanie paznokci blokiem polerskim
  • nałożenie kremu pielęgnacyjnego

Ponadto zaliczamy do tej grupy zabiegów także manicure japoński oraz manicure odżywczy, które mają za zadanie odżywić płytkę paznokcia lub ją zregenerować. 

Manicure japoński to technika oparta na wcieraniu w naturalną płytkę paznokcia odpowiednią polerką, specjalnej gęstej pasty złożonej z pyłku pszczelego, keratyny krzemionki z Morza Japońskiego oraz witamin A+E. Technika ta, jak sama nazwa wskazuje ma swój początek w Japonii. Ponad 400 lat temu, ówczesne arystokratki stosowały podobną mieszaninę w celu uzyskania gładkiej, błyszczącej tafli na paznokciach
Sam zabieg nie trwa długo, jest prosty, naturalny i przyjemny. Efekt zauważysz od razu.

Twoje paznokcie będą wyglądały jakby były pokryte bezbarwnym lakierem, z charakterystycznym, lekko różowym odcieniem. Ich struktura będzie gładka i miła w dotyku. Efekt wizualny utrzymuje się około dwóch tygodni natomiast dobroczynne działanie zaaplikowanych do płytki substancji trwale wzmocni i zregeneruje płytkę. Po zabiegu nie należy malować paznokci przez dwa tygodnie. Lakier nie utrzyma się na tak mocno nabłyszczonych i natłuszczonych paznokciach. 

Manicure odżywczy to wersja manicure podstawowego, wzbogacona o dodatki pielęgnujące płytkę typu odżywka lub masełko Shea. 

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl