Nadbudowa bazy hybrydowej

Nadbudowa bazy hybrydowej

Co wybrać? Bazę „zwykłą”, budującą czy kauczukową?

Dzisiaj, nieco przybliżymy wam to, czego na pierwszy rzut oka nie widać, a co w Waszym pięknym manicure  ma największe znaczenie. Dzięki temu właśnie, Wasze paznokcie zniosą najcięższe warunki z jakimi przyjdzie im się zmierzyć podczas codziennego noszenia. 

BAZA  ZWYKŁA – Jest to rzadka, płynna baza do nałożenia na naturalną płytkę paznokcia, cienką warstwą. Sprawdzi się jedynie przy twardych bezproblemowych paznokciach, które nie posiadają żadnych defektów w postaci wgłębień, wybrzuszeń czy niechcianych krzywizn. Te bazy nie pogrubiają, przez co też nie utwardzają  paznokci.  Nasz manicure jest wtedy mało odporny na ścieranie czy uderzenia.

BAZA  BUDUJĄCA – jest to gęsta, sztywna po utwardzeniu baza przeznaczona do budowy kształtu paznokcia oraz niewielkiego przedłużania paznokci na formie. Przez swoją konsystencję baza ta nie spływa na skórki zbyt szybko, co umożliwia nam zbudowanie odpowiedniego kształt paznokcia, wypoziomowania nierówności w płytce. Jeżeli potrzebujesz porządnie utwardzić płytkę, ponieważ nosisz dość długie paznokcie albo zwykła baza nie sprawdza się u Ciebie, a lakier odpryskuje, rekomendujemy bazy budujące.

BAZA KAUCZUKOWA – inaczej RUBBER, jest swego rodzaju  bazą budującą, różni się natomiast elastycznością. Jest to podstawowa i najważniejsza różnica pomiędzy bazą kauczukową, a jakąkolwiek inną bazą hybrydową. Czuć, że paznokcie są jakby gumowe, twarde, a jednocześnie elastyczne. Kauczuk podczas uderzenia będzie pracował razem z Twoją naturalną  płytką, przez co ulegnie lekkiemu wygięciu, które zamortyzuje uderzenie i nie dopuści do pęknięcia czy złamania paznokcia.  Baza ta, to idealny produkt dla problematycznej płytki paznokcia z wgłębieniami, paznokci cienkich, łamliwych i bardzo elastycznych. Produkt ten cechuje się najlepszą przyczepnością do naturalnej płytki paznokcia, wytrzymuje nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, dlatego jest ona podstawową bazą w naszym salonie.

Podsumowując, wybór dobrej jakościowo bazy pod hybrydę jest kluczowy, by uzyskać solidny manicure hybrydowy. Baza pod lakier hybrydowy to ponadto jedyny element, który styka się bezpośrednio z płytką paznokcia, dlatego ważne jest też indywidualne dostosowanie bazy do waszej płytki. Nasi manicurzyści ocenią i dobiorą odpowiednią bazę właśnie dla Was.

Zapraszamy! <3