Makijaż ślubny

Ślub to wydarzenie, podczas którego klientki zwykle lubią zaszaleć i pozwalają sobie na mocniejszy makijaż niż na co dzień. Makijaż ślubny powinien spełniać kilka funkcji na raz. Przede wszystkim musi być makijażem bardzo trwałym, który pozostanie na twarzy pomimo chwil wzruszenia czy intensywnej zabawy. 

Zadbamy również o precyzję – musisz czuć się wyjątkowo w tym dniu, a makijaż powinien pasować do Twojej urody i całej stylizacji.

Przed każdym makijażem nasze wizażystki zadbają również o kompleksową pielęgnację, odpowiednio dobraną do Waszej cery. Bowiem dobrze wypielęgnowana skóra daje nam pewność, że makijaż będzie trzymał się na twarzy przez wiele godzin.

Niezwykle ważnym elementem makijażu są wysokiej jakości produkty. W naszych kufrach znajdują się takie marki jak MAC, Anastasia Beverly Hills, Bobby Brown, Tarte, Lancome, Samshbox, Kryolan oraz wiele innych.

Koszt makijażu ślubnego lub ślubnego próbnego wynosi od 200 do 250 zł. Cena uzależniona od lokalizacji Studia. Oferujemy również pakiet makijażu ślubnego oraz ślubnego próbnego w atrakcyjnej cenie 350 zł.

Z nami możesz czuć się bezpieczna – pędzle, którymi pracujemy są zawsze czyste i zdezynfekowane.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl