Makijaż dzienny

Makijaż dzienny oraz biznesowy są delikatnymi makijażami podkreślającymi walory urody. Dążymy w nich do maksymalnie naturalnego efektu oraz zamaskowania ewentualnych niedoskonałości. Wykonujemy je na spotkania biznesowe, imprezy firmowe i na okazje, podczas których chcesz wyglądać promiennie i świeżo, nie odbiegając jednak mocno od swojego codziennego looku.

Obydwa makijaże cechuje trwałość, dzięki czemu utrzymają się nienaruszone przez cały dzień. A wszystko to dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości produktów. W naszych kufrach znajdują się takie marki jak MAC, Anastasia Beverly Hills, Bobby Brown, Tarte, Lancome, Samshbox, Kryolan oraz wiele innych.

Przed każdym makijażem nasze wizażystki zadbają również o kompleksową pielęgnację, odpowiednio dobraną do Waszej cery. Bowiem dobrze wypielęgnowana skóra daje nam pewność, że makijaż będzie trzymał się na twarzy przez wiele godzin.

Koszt makijażu biznesowego/dziennego wynosi od 150 do 200 zł. Cena uzależniona jest od rodzaju makijażu oraz lokalizacji Studia.

Z nami możesz czuć się bezpieczna – pędzle, którymi pracujemy są zawsze czyste i zdezynfekowane.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl