Kiedy masz już dość puszących się włosów wypróbuj keratynowe prostowanie

Kiedy masz już dość puszących się włosów wypróbuj keratynowe prostowanie

Puszące i matowe włosy są Twoją zmorą? Stosowane produkty do stylizacji nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Świetnym rozwiązaniem dla Ciebie jest keratynowe prostowanie włosów! Nie tylko poprawisz ich wygląd ale także zadbasz o lepszą kondycję! Nie wierzysz? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj czym jest zabieg keratynowego prostowania oraz na jak długo przynosi efekty!

Czym jest i jak wygląda keratynowe prostowanie włosów? Poznaj pięć krótkich kroków

Na wstępie musimy zaznaczyć, że keratynowe prostowanie włosów to zabieg całkowicie bezpieczny! Nie są stosowane jakiekolwiek szkodliwe substancje chemiczne, jedynym środkiem jest cenna keratyna. Wprowadzana jest do struktury włosa pod wpływem wysokiej temperatury. Zabieg przeprowadzany w naszym salonie składa się z pięciu prostych kroków. Najpierw umyjemy Twoje włosy specjalnym szamponem otwierającym łuski. Kolejny krok to wysuszenie – keratynę nakładamy na suche włosy. Po nałożeniu keratyny ponownie suszymy włosy i za pomocą prostownicy pomagamy wniknąć keratynie w głąb włosa. Keratynowe prostowanie włosów jest przeznaczone tylko dla Pań borykających się z puszącymi włosami. Zabieg ten świetnie sprawdzi się również u kobiet mających zniszczone włosy po farbowaniu lub rozjaśnianiu.

Piękne włosy niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki? W T&T Studio Urody to możliwe

Najbardziej widocznym efektem jest przede wszystkim gładkość włosów. Zapomnij o uciążliwych rozczesywaniu splątanych włosów. Od teraz ten problem to przeszłość. Twoje włosy zyskają blask o jakim marzyłeś, a ich zdrowy wygląd będzie zachwycał wszystkich. Z czego wynika tak zniewalający efekt? Tutaj prym wiedzie keratyna, w końcu jest to białko naturalnie występujące w strukturze włosa. Zabieg jakim jest keratynowe prostowanie włosów polega na uzupełnieniu jej ubytków. Nawet codzienne suszenie powoduje, że jej ilość się zmniejsza, dlatego właśnie keratynowe prostowanie to strzał w dziesiątkę! W T&T Studio Urody wykonywanie zabiegów keratynowego prostowania to chleb powszedni. Pomogliśmy już wielu kobietom uporać się z problemem niesfornych włosów. Pamiętaj, że żaden kosmetyk nie przynosi takich efektów jak nasz zabieg!