Chcesz, by twoje paznokcie cieszyły wzrok przez długi czas? Postaw manicure hybrydowy!

Chcesz, by twoje paznokcie cieszyły wzrok przez długi czas? Postaw manicure hybrydowy!

Jeśli chcesz, by twoje dłonie zdecydowanie wyróżniały się na tle innych, doskonałym wyborem będzie manicure hybrydowy. To świetna alternatywa dla klasycznych lakierów, która utrzyma się na paznokciach przez kilka tygodni. Decydując się na ten zabieg, warto zdecydować się nie tylko na najwyższej jakości produkty, ale i umiejętności profesjonalistów. Odwiedzając nasze T&T Studio Urody odkryjesz, że zatrudniane u nas stylistki paznokci nie boją się podążać za trendami, choć jednocześnie nie zapominają o ponadczasowej klasyce.

Co wyróżnia manicure hybrydowy? Przede wszystkim bezkonkurencyjna trwałość

Lakier hybrydowy różni się od tych „tradycyjnych” przede wszystkim trwałością. Manicure wykonany tą metodą sprawi, że twoje dłonie będą prezentować się zjawiskowo przez kolejne 3-4 tygodnie. Użyte produkty (baza, kolor i top) są bowiem utwardzane przy pomocy lampy UV, LED, bądź LED + CCFL. W efekcie nałożona na paznokcie warstwa staje się niezwykle odporna choćby na ścieranie i odpryski, dzięki czemu nie musimy się o nie martwić w trakcie wykonywania codziennych czynności. Co więcej, paznokcie możemy wzbogacić o warstwę połysku bądź matu.

Oddaj swoje paznokcie profesjonalistkom. W T&T Studio Urody zadbają o nie najlepsze stylistki

Niezależnie od tego, czy to twój pierwszy manicure hybrydowy, czy też jesteś mu wierna od wielu lat, za każdym razem kluczowe są jakość produktów, a także profesjonalne podejście do każdej klientki. To wszystko znajdziesz T&T Studio Urody. Nasze specjalistki nie tylko doradzą w wyborze koloru i nałożą manicure hybrydowy, ale też wypielęgnują Twoje dłonie, usuwając resztki lakieru i skórek. A przede wszystkim poświęcą Ci cały swój czas i uwagę – to ty jesteś tu najważniejsza. Gotowym paznokciom nadamy o dodatkowego efektu „wow” dzięki odważnym zdobieniom. Bardzo restrykcyjnie przestrzegamy zasad higieny. W naszej ofercie znajdziesz oczywiście dużo większą liczbę zabiegów niż tylko manicure hybrydowy – wykonujemy m.in. przedłużanie metodą żelową, a także manicure japoński i odżywczy. Zapraszamy!