Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to bardzo precyzyjny zabieg doklejania różnego rodzaju rzęs.

Cieszy się on sporym zainteresowaniem, ze względu na zaoszczędzenie czasu na porannym makijażu oka. Pozwala na stosunkowo trwałe przedłużenie, pogrubienie, zagęszczenie naturalnych rzęs, jednocześnie na zachowanie naturalnego wyglądu oka. Przedłużanie rzęs daje nam trwałość na około 3-4 tygodnie. Zależy to przede wszystkim od kondycji naszych naturalnych rzęs jak i pielęgnacji. Nasze naturalne rzęsy wypadają i są zastępowane nowymi włoskami, dlatego aby utrzymać efekt przedłużenia należy uzupełniać je regularnie.

Istotne jest również, aby kosmetyczka, która zajmuje się przedłużaniem rzęs była wykwalifikowana, ponieważ zabieg jest bardzo precyzyjny i wymaga odpowiednich umiejętności takich jak zachowanie jak najwyższych standardów higieny, wprawy i ostrożności, ze względu na mocny klej oraz pracę metalowymi narzędziami (sterylizowanymi po każdej klientce).  

Aby przedłużanie było jak najmniej inwazyjne włoski przykleja się około 1mm od nasady naturalnych rzęs, dzięki temu ryzyko wstąpienia alergii jest bardzo małe.  Zabieg wymaga dużej cierpliwości, gdyż przedłużanie rzęs trawa 2-3h. Czas jest zależny od wybranej metody przedłużania jak i ilości naturalnych rzęs. Zabieg wykonuje się w pozycji leżącej na zamkniętych powiekach.


Metod przedłużania rzęs jest bardzo wiele, do najczęstszych wybieranych należą 2D, 3D ze względu na bardzo naturalny efekt podkreślonego oka. Wszystkie metody bazują na tej samej technice aplikacji jak i trwałości, natomiast różnią się wizualnym efektem końcowym.  To Ty decydujesz jaka metoda zostanie zastosowana. Nasze stylistki chętnie zasugerują Ci najlepsza metodę, pasującą do Twojego oka, która optycznie wydłuży kształt, otworzy oko oraz zredukuje efekt opadającej powieki. 
Istnieją również inne metody przedłużania rzęs np.: 4D, 6D, 10D, efekt Kim Cammeli i wiele innych. Różnią się one między sobą ilością doklejonych rzęs do naszych naturalnych. Do przedłużania wykorzystuje się rzęsy najczęściej syntetyczne jak i jedwabne oraz z naturalnego włosia norek.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl