Brwi i rzęsy

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem kobiecej twarzy jest oprawa oka. To, jak wyglądają Twoje brwi i rzęsy nadaje głębi spojrzeniu. Perfekcyjnie wykonana henna podkreśli kształt brwi, a podkręcone i gęste rzęsy wydobędą z Twojego spojrzenia magię. 

Regulacja brwi nie jest  zbyt przyjemnym zabiegiem. Warto więc udać się do miejsca, gdzie zostanie ona wykonana prawidłowo. Tym miejscem jest T&T Studio Urody na Pradze-Południe oraz T&T Friends Studio Urody na Bemowie.  Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu masz pewność, że efekt będzie towarzyszył Ci przez długi czas. 
Jeśli dodatkowo marzą Ci się piękne rzęsy, zgłoś się do nas na przedłużanie rzęs lub ich laminację. Jeden, jak i drugi zabieg z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Sprawi również, że Twój poranny makijaż będzie trwał dosłownie kilka minut. 

Dzięki zadbanym brwiom i rzęsom zaoszczędzisz mnóstwo czasu w domu, a Twój wygląd będzie nieskazitelny.  Stylistki ze T&T przechodzą ogromną ilości szkoleń. Naszą misją jest wybieranie dla Was innowacyjnych produktów, najnowszych technik i najlepszych efektów.

Sprawdź ceny i umów się na wizytę

T&T Studio Urody

Praga-Południe

ul. Fundamentowa 53, lok. U1
04-057 Warszawa
tel: 609 003 454
info@ttstudiourody.pl

T&T Friends Studio Urody

Bemowo

Ul. Batalionów Chłopskich 87, lok. U5
01-307 Warszawa
tel: 575 960 866
info@ttstudiourody.pl